IT

IT czyli technologie informacyjne. Sprzęt komputerowy, media transmisyjne, oprogramowanie, narzędzia, trendy.

Podkategorie zawierają treści pokrywające dość szerokie spectrum z tej bardzo ciekawej dziedziny, bez jakiej nie możemy się już obejść w XXI wieku.

flash player icon with clockW lipcu 2017 na oficjalnym blogu Adobe.com pojawił się wpis informujący o przyszłości jednej z najpopularniejszych technologii webowych - Flash Player.

keynote icon Zachęcam do obejrzenia wystąpienia Michała Kosińskiego, który odbył się w ramach Blog Forum Gdańsk 2017.

Z prezentacji możemy dowiedzieć wielu ciekawostek m.in. nt. profilowania osobowości na bazie naszej aktywności w internecie oraz o zaawansowanych algorytmach wspomagania decyzji.

Jak bezboleśnie wykonać aktualizację do nowszej wersji lokalnego serwera WWW?

Jest kilka dróg aktualizacji oprogramowania bez straty własnych danych – w niniejszym artykule przedstawię preferowany i sprawdzony przeze mnie sposób.

Serwis Bankier.pl to jeden z największych portali finansowych w Polsce. W 2003 roku uruchomił program afiliacyjny System Partnerski Bankier.pl, który stanowi platformę transakcyjną, dzięki której każdy kto poleca produkty reklamodawców na swoich serwisach www, poprzez emailing lub bezpośrednią publikacje linków - otrzymuje stosowne wynagrodzenie.

Marketing afiliacyjny (marketing partnerski) jest jednym z najstarszych narzędzi e-marketingowych dostępnych na rynku.

Bazując na definicji słowa afiliacja (po łacinie słowo affilatio oznacza: usynowienie, włączenie do rodziny) najprościej jest opisać jako zachowanie polegające na nawiązaniu i podtrzymaniu pozytywnych kontaktów i współpracy przez jednostkę lub grupę, organizację z innymi grupami i organizacjami.

W przypadku marketingu partnerskiego możemy zatem mówić o współpracy przy promowaniu produktów lub usług należących do jednej grupy (reklamodawcy) przez drugą grupę (wydawcy).

Kasowanie pamięci telefonuKażdy użytkownik współczesnych telefonów komórkowych powinien mieć świadomość, że samo przywrócenie ustawień fabrycznych nie gwarantuje, że nasze prywatne dane zostały w pełni "wyczyszczone".
Co warto zrobić aby mieć pewność, że nikt po kupnie od nas telefonu za pomocą najprostszego softu do odzyskiwania danych przejrzy nasze zdjęcia, odtworzy zawartość kalendarza czy listę kontaktów…?

Oferta Groupon Uber Ciekawa oferta pojawiła się ostatnio na platformie zakupów grupowych: 9,99 zł za 3 przejazdy na kwotę 75 zł. Jest to kolejna kampania mająca na celu pozyskanie nowych klientów…

 

Zobacz również

ThumbnailW lipcu 2017 na oficjalnym blogu Adobe.com pojawił się wpis informujący o przyszłości jednej z najpopularniejszych technologii webowych - Flash Player.

czytaj więcej…

ThumbnailRODO jest jednym z najpopularniejszych słów kluczowych na jakie możemy trafić w internecie od początku 2018. W tym artykule podaję podstawowe informacje nt tej regulacji, która weszła w życie 25...

czytaj więcej…

ThumbnailZachęcam do obejrzenia wystąpienia Michała Kosińskiego, który odbył się w ramach Blog Forum Gdańsk 2017. Z prezentacji możemy dowiedzieć wielu ciekawostek m.in. nt. profilowania osobowości na bazie naszej...

czytaj więcej…

Thumbnail "The 4 Types of Team Members You Can Hire" - ciekawa animacja obrazujące zachowanie najbardziej charakterystycznych postaw, z jakimi możemy mieć do czynienia w zespole.

czytaj więcej…

Losowy artykuł

TODO List - przydatny moduł dla zaplecza służący do tworzenia typowych dla projektantów, programistów, wdrożeniowców czy

...
pexels-photo-256219.jpeg

źródło: Pexels.com