Zarządzanie

Sekcja zawierająca ciekawe informacje oraz referencje do materiałów opisującej nowoczesne podejście do zarządzania. Znajdziesz tutaj wpisy nt. zarządzania projektami (głównie IT Project Management) jak i szerszego aspektu zarządzania organizacjami, zasobami ludzkimi, czasem.

Staram się też kłaść duży nacisk na opisywanie tzw. "zwinnego" zarządzania.

Możesz tu też natrafić też na co-nie-co nt. rozwoju osobistego.

 "The 4 Types of Team Members You Can Hire" - ciekawa animacja obrazujące zachowanie najbardziej charakterystycznych postaw, z jakimi możemy mieć do czynienia w zespole.

Agile Agile jest ostatnio jednym z najbardziej popularnych słów kluczowych w branży IT i nie tylko.

A właściwie czym jest Agile? Co to znaczy być Agile?

W celu wyjaśnienia tego pojęcia zacznijmy od podstaw…

Zobacz również

ThumbnailW lipcu 2017 na oficjalnym blogu Adobe.com pojawił się wpis informujący o przyszłości jednej z najpopularniejszych technologii webowych - Flash Player.

czytaj więcej…

ThumbnailRODO jest jednym z najpopularniejszych słów kluczowych na jakie możemy trafić w internecie od początku 2018. W tym artykule podaję podstawowe informacje nt tej regulacji, która weszła w życie 25...

czytaj więcej…

ThumbnailZachęcam do obejrzenia wystąpienia Michała Kosińskiego, który odbył się w ramach Blog Forum Gdańsk 2017. Z prezentacji możemy dowiedzieć wielu ciekawostek m.in. nt. profilowania osobowości na bazie naszej...

czytaj więcej…

Thumbnail "The 4 Types of Team Members You Can Hire" - ciekawa animacja obrazujące zachowanie najbardziej charakterystycznych postaw, z jakimi możemy mieć do czynienia w zespole.

czytaj więcej…