Ogólnie o wszystkim

rodo eu flag icon RODO jest jednym z najpopularniejszych słów kluczowych na jakie możemy trafić w internecie od początku 2018.

W tym artykule podaję podstawowe informacje nt tej regulacji, która weszła w życie 25 maja 2018 roku.

Atomic Metron 9 red (2005/06)

Narty testowane podczas wyjazdu w marcu 2017 r.

Poniżej zamieszam treść maila opisujący pewną życiową historię (choć chyba nikt tego nie weryfikował - mniejsza o to). Z góry zaznaczam, że poniższe informacje nie były konsultowane z lekarzami/ratownikami medycznymi. Jednakże jeśli faktycznie tak jest to warto to jednak wiedzieć...

Kilka dni temu przegladajac oferty z działu elektroniki w serwisie allegro.pl trafiłem na dziwny napis w opisie jednej z aukcji - "Made in P.R.C". Pierwsze skojarzenie? WTF?

Kilka kliknięć, google searchbar i już wiem co oznacza...

Narty Blizzard TG3 wraz z osadzonymi na listwie wiązaniami Tyrolia SL 100.

Salomon Crossmax V6 (2007)

Narty testowane podczas wyjazdu Mayrhofen kwiecień 2010 r.

Z datą 13.10.2008 na stronie magazynu Auto Świat pojawił się warty uwagi test porównawczy "Supertest żarówek H7 - sprawdzamy które świecą najlepiej".

Zobacz również

ThumbnailW lipcu 2017 na oficjalnym blogu Adobe.com pojawił się wpis informujący o przyszłości jednej z najpopularniejszych technologii webowych - Flash Player.

czytaj więcej…

ThumbnailRODO jest jednym z najpopularniejszych słów kluczowych na jakie możemy trafić w internecie od początku 2018. W tym artykule podaję podstawowe informacje nt tej regulacji, która weszła w życie 25...

czytaj więcej…

ThumbnailZachęcam do obejrzenia wystąpienia Michała Kosińskiego, który odbył się w ramach Blog Forum Gdańsk 2017. Z prezentacji możemy dowiedzieć wielu ciekawostek m.in. nt. profilowania osobowości na bazie naszej...

czytaj więcej…

Thumbnail "The 4 Types of Team Members You Can Hire" - ciekawa animacja obrazujące zachowanie najbardziej charakterystycznych postaw, z jakimi możemy mieć do czynienia w zespole.

czytaj więcej…