Internet

Kluczowy wynalazek XX wieku. Technologie, porady, narzędzia oraz ciekawostki. Ogółem wszystko co w można w necie znaleźć.

flash player icon with clockW lipcu 2017 na oficjalnym blogu Adobe.com pojawił się wpis informujący o przyszłości jednej z najpopularniejszych technologii webowych - Flash Player.

keynote icon Zachęcam do obejrzenia wystąpienia Michała Kosińskiego, który odbył się w ramach Blog Forum Gdańsk 2017.

Z prezentacji możemy dowiedzieć wielu ciekawostek m.in. nt. profilowania osobowości na bazie naszej aktywności w internecie oraz o zaawansowanych algorytmach wspomagania decyzji.

Serwis Bankier.pl to jeden z największych portali finansowych w Polsce. W 2003 roku uruchomił program afiliacyjny System Partnerski Bankier.pl, który stanowi platformę transakcyjną, dzięki której każdy kto poleca produkty reklamodawców na swoich serwisach www, poprzez emailing lub bezpośrednią publikacje linków - otrzymuje stosowne wynagrodzenie.

Marketing afiliacyjny (marketing partnerski) jest jednym z najstarszych narzędzi e-marketingowych dostępnych na rynku.

Bazując na definicji słowa afiliacja (po łacinie słowo affilatio oznacza: usynowienie, włączenie do rodziny) najprościej jest opisać jako zachowanie polegające na nawiązaniu i podtrzymaniu pozytywnych kontaktów i współpracy przez jednostkę lub grupę, organizację z innymi grupami i organizacjami.

W przypadku marketingu partnerskiego możemy zatem mówić o współpracy przy promowaniu produktów lub usług należących do jednej grupy (reklamodawcy) przez drugą grupę (wydawcy).

Oferta Groupon Uber Ciekawa oferta pojawiła się ostatnio na platformie zakupów grupowych: 9,99 zł za 3 przejazdy na kwotę 75 zł. Jest to kolejna kampania mająca na celu pozyskanie nowych klientów…

 

logo Booking.com (TM) O popularności serwisu Booking.com świadczy przede wszystkim fakt, że praktycznie nikomu kto do organizacji swoich podróży korzysta z internetu nie trzeba tego serwisu przedstawiać.

Ale dlaczego akurat ten serwis jest tak popularny?

hosting, webhostingHosting jest to usługa polegająca na udostępnianiu miejsca na serwerach internetowych, zarządzanych przez dostawcę usług, w ramach wielu różnych, wykorzystywanych w internecie działalności. Najpopularniejsze…

Zobacz również

ThumbnailW lipcu 2017 na oficjalnym blogu Adobe.com pojawił się wpis informujący o przyszłości jednej z najpopularniejszych technologii webowych - Flash Player.

czytaj więcej…

ThumbnailRODO jest jednym z najpopularniejszych słów kluczowych na jakie możemy trafić w internecie od początku 2018. W tym artykule podaję podstawowe informacje nt tej regulacji, która weszła w życie 25...

czytaj więcej…

ThumbnailZachęcam do obejrzenia wystąpienia Michała Kosińskiego, który odbył się w ramach Blog Forum Gdańsk 2017. Z prezentacji możemy dowiedzieć wielu ciekawostek m.in. nt. profilowania osobowości na bazie naszej...

czytaj więcej…

Thumbnail "The 4 Types of Team Members You Can Hire" - ciekawa animacja obrazujące zachowanie najbardziej charakterystycznych postaw, z jakimi możemy mieć do czynienia w zespole.

czytaj więcej…