Mobile

Dział, w którym będziemy starali się przedstawiam porady, nowinki czy też ciekawostki na temat smartphone-ów oraz innych urządzeń mobilnych.

Kasowanie pamięci telefonuKażdy użytkownik współczesnych telefonów komórkowych powinien mieć świadomość, że samo przywrócenie ustawień fabrycznych nie gwarantuje, że nasze prywatne dane zostały w pełni "wyczyszczone".
Co warto zrobić aby mieć pewność, że nikt po kupnie od nas telefonu za pomocą najprostszego softu do odzyskiwania danych przejrzy nasze zdjęcia, odtworzy zawartość kalendarza czy listę kontaktów…?

Zobacz również

ThumbnailW lipcu 2017 na oficjalnym blogu Adobe.com pojawił się wpis informujący o przyszłości jednej z najpopularniejszych technologii webowych - Flash Player.

czytaj więcej…

ThumbnailRODO jest jednym z najpopularniejszych słów kluczowych na jakie możemy trafić w internecie od początku 2018. W tym artykule podaję podstawowe informacje nt tej regulacji, która weszła w życie 25...

czytaj więcej…

ThumbnailZachęcam do obejrzenia wystąpienia Michała Kosińskiego, który odbył się w ramach Blog Forum Gdańsk 2017. Z prezentacji możemy dowiedzieć wielu ciekawostek m.in. nt. profilowania osobowości na bazie naszej...

czytaj więcej…

Thumbnail "The 4 Types of Team Members You Can Hire" - ciekawa animacja obrazujące zachowanie najbardziej charakterystycznych postaw, z jakimi możemy mieć do czynienia w zespole.

czytaj więcej…