Serwis Bankier.pl to jeden z największych portali finansowych w Polsce. W 2003 roku uruchomił program afiliacyjny System Partnerski Bankier.pl, który stanowi platformę transakcyjną, dzięki której każdy kto poleca produkty reklamodawców na swoich serwisach www, poprzez emailing lub bezpośrednią publikacje linków - otrzymuje stosowne wynagrodzenie.

Bankier.pl na swojej stronie podaje, że zdobył ponad 21 tysięcy wydawców i 100+ tzw. dużych reklamodawców - dużych klientów stawiających na ten kanał sprzedaży, obsługujących tzw. klienta masowego.

 

Więcej informacji nt. afiliacji - w artykule: Marketing afiliacyjny

 

Kilka powodów wymienionych na stronie Systemu Partnerskiego Bankier.pl, dla których warto się zarejestrować i prowadzić afiliację właśnie z nimi:

  • dzięki nam zmonetyzujesz swój serwis i wykorzystasz tkwiący w nim potencjał,
  • jesteśmy jedną z pierwszych sieci afiliacyjnych w Polsce, chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem,
  • gwarantujemy jasny i transparentny system wynagradzania oraz atrakcyjne stawki. Niski próg wypłat i miesięczny okres rozliczenia ułatwią Ci planowanie dalszych działań,
  • rozliczamy się we wszystkich modelach (CPC, CPL, CPA, CPS, hybrydy),
  • nie podpisujemy umowy, wystarczy sama rejestracja i akceptacja Regulaminu,
  • udostępniamy Ci intuicyjny interfejs i gotowe narzędzia z bogatą ofertą ponad 200 produktów,
  • masz dowolność w wyborze kampanii, jednak w razie wątpliwości pomożemy Ci je zoptymalizować,
  • do Twojej dyspozycji oddamy także rozbudowany system statystyk.

 

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaj proszę z poniższego linka lub kliknij na banner.

Polecam System Partnerski Bankier.pl

 

 

 

Zobacz również

ThumbnailW lipcu 2017 na oficjalnym blogu Adobe.com pojawił się wpis informujący o przyszłości jednej z najpopularniejszych technologii webowych - Flash Player.

czytaj więcej…

ThumbnailRODO jest jednym z najpopularniejszych słów kluczowych na jakie możemy trafić w internecie od początku 2018. W tym artykule podaję podstawowe informacje nt tej regulacji, która weszła w życie 25...

czytaj więcej…

ThumbnailZachęcam do obejrzenia wystąpienia Michała Kosińskiego, który odbył się w ramach Blog Forum Gdańsk 2017. Z prezentacji możemy dowiedzieć wielu ciekawostek m.in. nt. profilowania osobowości na bazie naszej...

czytaj więcej…

Thumbnail "The 4 Types of Team Members You Can Hire" - ciekawa animacja obrazujące zachowanie najbardziej charakterystycznych postaw, z jakimi możemy mieć do czynienia w zespole.

czytaj więcej…